TÜRKİYE'NİN 1 NUMARALI NAKLİYAT FİRMASI

Şehirler Arası
Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz ile Türkiye'nin her bölgesine eşyalarınızı evden even nakliye yapıyoruz.
https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/floater-red-stripes.png
şehirler arası nakliyat
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Şehirler Arası Nakliyat İle taşıma gerçekleştirmeden önce dikkat edilmesi gereken özellikler vardır. Bu özelliklerin yanı sıra sizlere firmamızın müşterilerine odaklı haklı olduğunu ve müşteri sadakatine önem verdiğini belirtmek etmek isteriz. Şehirler arası nakliyat işlemi gerçekleştirmeden önce muhakkak dikkat etmeniz gereken özellikler;

 • Kesinlikle kurumsal firma ile anlaşma sağlamak.
 • Taşınma hizmeti almadan önce ekspertiz hizmeti almak.
 • Taşıma gerçekleştirilmeden önce sigorta poliçesine incelemek.
 • Profesyonel hizmet almak için firma vizyonunu ve misyonunu araştırmak.
 • Gelecek olan ekip hakkında detaylı bilgi almak.
 • Yapılacak olan ambalajlama sisteminin düzgün ve özenli olmasına dikkat etmek.

Yukarıda belirttiğim maddeler kurumsal firma ile anlaşma sağlamadan önce müşterilerimizin yapması gereken ve dikkat etmesi gereken en önemli özelliklerden birileridir.  Öncelikle en önemli maddemiz firma kurumsallığıdır.

Şehirler arası evden eve nakliyat firması ile anlaşma sağladıktan sonra günün rahatlığıyla taşıma gerçekleştirilebilir. Aksi taktirde korsan firmalar ile çalışma sağlandığı zaman bir o kadar da sorunlu bir taşınma gerçekleşmiş olur. Bunun yanı sıra herhangi bir firmayla anlaşma sağladıktan sonra kesinlikle fiyatı netleştirmek ve detaylı bilgiyi görüşmek için ekspertiz hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Bizler şehirler arası nakliyat firması olarak ekspertiz hizmetini ücretsiz karşılayan firmayız.  Bu hizmetle beraber taşınma günü baştan sona kadar yapılması gereken detaylar görüşülür ve taşıma günü herhangi bir sorunla karşılaşmamış olursunuz. Ekspertiz hizmetinden sonra ekspertiz şefi eşyaları inceler ve bu eşya değerinde bir sigortalama sistemi yapılır. Sigorta bedeli kesinlikle ekspertiz hizmeti ile belirlenir. Her müşterimize sigortalama sistemi yapmaktayız.  

Güvenilir evden eve nakliyat için herhangi bir firmayla anlaşma sağlamadan önce sigorta poliçesi istemenizi tavsiye ederiz. En önemli maddelerden biri ise firmanın misyon ve vizyon sahibi olup olmadığını araştırmak. Eğer ki kurumsal bir firma ise misyon ve vizyon sahibi bir şirkettir. Gelecek olan ekip ise ekspertiz şefinin sizlere detaylı bir şekilde anlatması ile gelecek olan ekip aynıdır.

Peki bunun içinde marangoz ustası, tesisat ustası, elektrik ustası yer almaktadır. Ekibim yıllardır benimle çalışmış güvenilir ve profesyonel bir ekiptir. Her bir ekip şefi alanında uzman ve profesyonel kişilerdir.

Ambalaj sistemimiz ise şu şekilde gerçekleştirmektedir;

 • Bizler mutfak eşyalarını beyaz saman kağıda sarıp sert plastik Mika kolilerde muhafaza ediyoruz. Bu Mika koliler herhangi bir darbe aldığı zaman içeriğini koruyan kolilerdir.
 • Bunun yanı sıra kaba eşyalar ise havalı patpat köpeklere Sarım işlemleri gerçekleştirilir ve taşınması yapılır.
 • Giysiler için ise giysi dolaplarımız mevcuttur. Dolap içlerinden askılı bir şekilde alınıp askılı bir şekilde giysi dolaplarımızın içerisine yerleştirilir. Yeni evde dolap kurulumu yapıldıktan sonra giysi dolaplarından çıkarılıp aynı şekilde kurulumu yapılan dolabın içerisine yerleştirilir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile Türkiye’deki bir çok firmanın önünde yer alıyoruz. Şehirler arası nakliye sektöründe sigortalı taşıma güvencesi veren nadir firmalar arasında yer alıyoruz. Şehirler arası taşımacılık hizmetleri hakkında daha fazla detay öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıda şehirler arası nakliyat hizmeletlerimiz ile alakalı bilmeniz gereken detayları sıraladık.

Tüm Türkiye'ye Kesintisiz Hizmet

Şehirler Arası Nakliyat
Hizmetleri

Icons-Analytics-And-Investment
Sigortalı Taşıma
Şehirler arası taşıma işlemi gerçekleşirken tüm eşyalarınız sigortalanır.
Icons-Analytics-And-Investment
Kaliteli Ambalajlama
Şehirler arası nakliye hizmetimizde eşyalarınız en kaliteli ambalaj malzemeleri ile taşınır.
Business-Collection
Profesyonel Ekipler
Eşyalarınız Firma bünyemizde sigortalı olarak çalışan ekiplerimiz ile taşınır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Güvenli Sigortalı Taşıma

ŞehirlerArası
Evden Eve Nakliyat Firması

Şehirler arası taşımacılıkda süreç çok sıkıntılıdır. Bu yuzden Hayatoğlu nakliyat olarak bu sıkıntılı sürecinizi kolaylaştırıyoruz.

ŞehirlerArası Evden Eve Nakliyat firmamız yıllardır bu sektörde hizmet veren sayılı nakliyat firmaları arasındadır. Bizler kurumsal ve profesyonel şekilde hizmet sunarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam etmekteyiz. Bizler için müşteri memnuniyeti büyük önem arz etmektedir. Kurumsal nakliyat firması ile anlaşma sağlamak müşteri güvenini kazanmak bizlerin en önemli gayesidir. 

Sizlerin güvenini kazanmak ve bu güvenle yola devam etmek demek bizler için onur vericidir. 

Sizlere bu hizmetimizde yapılan aşamalardan ve gelecek olan ekibimden  bahsetmek isteriz. Öncelikle ekibimiz alanında profesyonel ve nitelikli, firma bünyesinde sigortalı olarak çalışan insanlardır. Yıllardır bu sektörde firmamız ile çalışan sayılı uzman personellerdir. Çalışan ekibimiz sokaktan toplama hamallar değildir. Hepsi şirketimizin sigortalı personelleridir.  Her biri en az 5 yıllık çalışanlardır.

Ekibimiz bir evde yapılması gereken her işlemi yapmakta ve müşterilerimize o şekilde teslim etmektedir. 

Office-And-Business
Hemen Arayın
Firmamızı hemen arayarak görüşme sağlayın ve gerekli bilgileri alın.
Business-Collection
Ücretsiz Expertiz
Görüşmeden sonra evinize ücretsiz expertiz gönderiyoruz.
Business-Collection
Fiyat Teklifi
Expertiz sonucuna göre fiyat teklifimizi yapıyoruz.
Business-Collection
Araç Seçimi
Eşya durumunuza göre araç seçimi yapılır ve en uygun araç taşınacak adrese gönderilir.
Corporate-Business
Taşınma Günü
Şehirler arası nakliyat hizmeti için aracımız belirlenen günde adresinizde olur.
Office-And-Business
Taşıma İşlemi
Aracımız taşınacağınız adrese doğru yola çıkar ve ekiplerimizce eşyanız taşınır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
0123456789001234567890+

Nakliyat Araçları

Şerhirler arası evden eve nakliyat hizmetindeki araç sayımızdır. Eşya durumuna göre gönderilir.
0123456789001234567890+

Personel Sayısı

Taşınacak evin eşyasına göre nitelikli ve profesyonel ekiplerimiz gönderilir.
0123456789001234567890+

Sigorta Şirketleri

Şehirlerarası nakliyatta 10 dan fazla sigorta şirketi ile beraber çalışmaktayız.
%0123456789001234567890

Memnuniyet

Müşterilerimizin yüzde 99'u verdiğimiz hizmetten memnun kalmıstır.
şehirler arası nakliye hizmetleri
Şehirler arası taşımacılıkta 1 numarayız

Şehirler Arası
Nakliye Hayatoğlu

Şehirler arası nakliye firmamız ile birçok ödül almaktayız. Bizler yıllardır profesyonel ve kurumsal hizmet sunan ilk ve tek firma olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Müşteri yorumları ve müşteri memnuniyeti bizler için büyük önem taşımaktadır. Sizlere profesyonel hizmet sunmak ve bunların geri dönüşünü olumlu şekilde almak bizleri mutlu ediyor.

Firmamız yıllardır profesyonel ve kurumsal hizmet vermeye devam etmektedir. Sizler güvenle taşının diye bizler taşıma sektöründe ileri gelen isim olmaktan memnuniyet duyarız.  Sizlerde kurumsal şehirler arası nakliye firması ile anlaşma sağlamak isterseniz yukarıda bahsettiğim adımlara dikkat etmeniz gerektiğini belirtmek isteriz.

Piyasada birçok korsan firma adı altında çalışan kişiler vardır. Bunlar tamamen korsan olup hiçbir çalışma belgeleri taşımamaktadır. Bu firmalara özellikle dikkat etmeniz gerektiğini belirtmek isterim. Aksi takdirde korsan firmalar ile anlaşma sağlandığı zaman eşyalarınız herhangi zararlara karşı karşıya kalabilir veya eşyalarda eksik çıkma gibi durumlarınız olabilir. Bizler sizlerin bu kötü durumlardan faydalanmanız için yıllardır taşınma sektöründe şehirler arası nakliyat firması olarak hizmet sunamaya devam ediyoruz. Sizler güvenle taşının diye bizler haftanın 7 günü 24 saati profesyonel ve kurumsal bir şekilde hizmet sunmaya devam edeceğiz. Sizlerde güvenle taşınmak isterseniz firmamızın çağrı merkezi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Güvenli taşınmanın tek adresi.

Bu kadar müşterimiz yanılıyor olamaz

Şehirler Arası Nakliyat
Müşteri Yorumları

Şehirler arası nakliyat müşteri yorumlarını incelemenizde fayda var. Şehirler arası taşımacılıkta kaliteli hizmet sunuyoruz ve müşterilerimizde duygularını paylaşıyor.

Çok güvenilir bir firma ev taşımak için tercih etmiştim iyi ki etmişim işini hakkıyla yapıyorlar kolay gelsin teşekkür ederim.

Sinem Özyurt
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Gerçekten çok kaliteli hizmet. Daha önce farklı nakliyat şirketleriyle de çaliştım ama bunun gibisine rastlamadım. Helal olsun.

Kadir Taşdemir
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kolay kolay yorum yapmam fakat o kadar güzel hizmet aldımki gerçekten profesyonel bir hizmetle karşılaştım teşekkür ederim Hayatoğlu nakliyat.

Merve Yeşilyurt
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Hayatoğlu nakliyat firması kendi adıma ilgileri ve yaptıkları iş konusunda sonsuz teşekkürler başarılar diliyorum herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız

Hüseyin Akpınar
⭐⭐⭐⭐⭐
Hemen Teklif Alın

Şehirler Arası Nakliyat
Teklif Al

Şehirler arası nakliyat fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişim kurulacaktır.

  bt_bb_section_top_section_coverage_image
  https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png

  Bizimle iletişime geçin

  Hayatoğlu Nakliyat ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri almak için bültenimize abone olun.

   https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2022/08/fotter-resim.png
   https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png

   Bizimle iletişime geçin

   Hayatoğlu Nakliyat ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri almak için bültenimize abone olun.

    Copyright by Hayatoğlu Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır.

    Copyright by Hayatoğlu Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır.