İŞ YERİNİ TAŞIMAK ÇOK KOLAY

Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz ile Türkiye'nin her bölgesine iş yerinizi taşıyoruz.
https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/floater-red-stripes.png
ofis taşıma
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ofis taşıma hizmetlerini sizlere sunan firmamız iş yerinizdeki tüm eşyaları güvenli bir şekilde yeni adresine götürmektedir. Ofisinizde bulunan masa, sandalye, dolap, koltuk, sehpa gibi ofis mobilyaları oldukça değerli ürünlerdir. Üstelik bilgisayar, televizyon, beyaz eşyalar ya da diğer elektronik eşyaların da güvenli bir şekilde taşınması gerekir. Onlara gelecek olan zararlar maddi olarak kayıplar yaşamanıza neden olacaktır. Nakliyat konusunda deneyimli olan firmamızdan yardım alarak zararsız ve ziyansız bir şekilde taşınabilirsiniz.

Hayatoğlu Nakliyat olarak evden eve taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Şehir içinde ya da şehirlerarasında taşınmanız gerekiyorsa deneyimli kadromuzla bizden yardım alabilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin dört bir yanına taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Farklı nedenlerden dolayı evini ya da iş yerini değişik şehirlere taşımak isteyenler bizden yardım alabilir. Az ya da çok eşyalarınızın durumuna göre araç filolarımız bulunur.

Kamyonlarımız bütün eşyalarınızın taşınması için yeterli büyüklüktedir. Son model araçlarımızla taşımacılık yapmaktayız. Bulunduğunuz adresten yeni adresinize tüm eşyalarınızın götürülmesi için profesyonel eşya paketleme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle her eşya kendine uygun olan ambalaj malzemeleri ile kaplanır. Kaliteli ambalaj malzemeleri eşyaların deforme olmasını engeller. Taşınma esnasında yırtılmaz ve böylelikle eşyalarınız zarar görmez.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Ofis ve İş yeriniz emin ellerde

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetleri firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Şehir içinde ya da şehirlerarası taşınması gerekenler için eşya paketleme konusuna önem vermekteyiz. Sökülmesi gereken mobilyalarınız varsa sökülür ve ayrı ayrı sarılır. Kalın ambalajlar ofis mobilyalarınıza gelecek tüm zararları engellemektedir. Eğer ofisiniz yüksek katlı binalarda bulunuyorsa asansörlü taşımacılık hizmetleri sizlere sunulmaktadır.

Böylelikle yüksek katlı iş yerlerinden bile eşyalar kolayca indirilir ve çıkartılır. Üstelik hiçbir eşyaya zarar gelmez. Kısa sürede çevreyi rahatsız etmeden taşınmak isteyenler için asansörlü taşımacılık büyük avantaj sağlamaktadır. Hayatoğlu Nakliyat olarak hem güvenli hem de hızlı bir şekilde taşınma hizmetini sizlere sunmaktayız. Taşınmanız için ayıracağınız süre ne kadar uzun olursa işleriniz o kadar aksayacaktır. İş performansının düşmemesi için bir günde taşınmanız ve yerleşmeniz gerekir.

Firmamız size hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlayarak işlerinizin aksamamasının garantisini de vermektedir. Profesyonel bir şekilde ambalaj yapılan tüm ofis eşyaları kamyona belli bir plan dahilinde yerleştirilir. Yolda oluşabilecek aksaklıklar düşünülerek yerleşim yapılır. Ani frenler, olumsuz hava şartları ya da yolda karşımıza çıkacak çukur ve tümseklere karşı gerekli önlemler alınarak kamyona yerleşim yapılmaktadır. Bu konuda da firmamıza güvenebilirsiniz.

Icons-Analytics-And-Investment
İş Yeri Taşıma
İş yeri taşıma hizmetini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ofisinizi taşıyın.
Icons-Analytics-And-Investment
Sigortalı Ofis Taşıma
İş yerinizi Sigortalı olarak taşıyoruz. Tüm eşyalarınız sigortalanır ve güvence altına alınır.
Business-Collection
Fabrika Taşıma
Büyük iş yeri olarak da geçen fabrikaları taşıyoruz. Bizimle iletişime geçin .
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2022/08/istanbul-ofis-tasima.png
İstanbul'daki İş yerinizi taşıyoruz

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma konusunda uzman olan firmamız gidilen yeni adreste tüm kurulumları yapmaktadır. Bütün ambalaj malzemeleri açılarak ofis eşyalarınızın yerleşimi yapılır. İstediğiniz eşyalar tercih edilen yerlere konulur. Tüm ambalaj malzemelerimizi toplayarak ortamı temiz ve düzenli bir halde sizlere teslim etmekteyiz. Böylelikle sizler de kısa sürede taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz. İş yerinizdeki tüm personeller bu durumdan gayet memnun olacaklardır. Eğer kurumsal ya da bireysel iş yeriniz varsa bizi arayarak yardım talep edebilirisiniz.

Hayatoğlu Nakliyat olarak tüm eşyaların emniyetli taşınması bakımından sigortalı ofis taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Böylelikle olası sıkıntılı durumlarda tüm zararınızı sigorta şirketi karşılayacaktır. Bizler gerekli tüm önlemleri alarak sigortalı bir şekilde ofis eşyalarınızı yeni adrese taşımaktayız.

İstanbul ofis taşıma fiyatları gidilen mesafeye ve eşyalarınızın azlık çokluk derecesine göre değişmektedir. Ofisiniz küçük ya da büyük olabilir. O yüzden eşyalarınız da az ya da çok olabilir. Şehir içinde yakın yerlere taşınıyorsanız uygun fiyatlarla karşılaşırsınız. Firmamız sizler için uygun ve indirimli fiyatlar sunmaktadır. Kaliteli bir hizmeti işinde iyi olan personellerimizden almak için bizi arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

012345678900123456789001234567890+

Taşınan Ofis

Bugüne kadar taşınan ofis sayımız kalitemizi ortaya koyuyor.
0123456789001234567890+

Personel Sayısı

Ofis taşıma firması olarak sigortalı çalışan personeller ile çalışıyoruz.
0123456789001234567890+

Sigortalı Taşıma

Ofis taşımada 10 dan fazla sigorta şirketi ile beraber çalışmaktayız.
%0123456789001234567890

Memnuniyet

Müşterilerimizin yüzde 99'u verdiğimiz hizmetten memnun kalmıstır.
Bu kadar müşterimiz yanılıyor olamaz

Ofis Taşıma
Müşteri Yorumları

Ofis taşıma müşteri yorumlarını incelemenizde fayda var. İş yeri taşımada kaliteli hizmet sunuyoruz ve müşterilerimizde düşüncelerini bizimle paylaşıyor.

Hayatoğlu nakliyat firması kendi adıma ilgileri ve yaptıkları iş konusunda sonsuz teşekkürler başarılar diliyorum herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

Emine Boztepe
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kadıköydeki ofisimi beşiktaşa taşıdım. işlerinde çok başarılı ve profesyonel bir firma teşekkür ederim herkese.

Atakan Avcı
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

İşlerinde gayet başarılı ve çok ilgili bir firma. Çok memnun kaldık tekrardan iş yerimi taşırsam muhakkak ki sizlerle çalışırım.

Mehtap Açık
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Gayet başarılı bir firma. ofis taşıma konusunda öalışacagım tek firma herkese teşekkür ederim.

Muhammed Altıntaş
⭐⭐⭐⭐⭐
Hemen Teklif Alın

Ofis Taşıma
Fiyat Teklifi Al

Ofis taşıma fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişim kurulacaktır.

  bt_bb_section_top_section_coverage_image
  https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png

  Bizimle iletişime geçin

  Hayatoğlu Nakliyat ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri almak için bültenimize abone olun.

   https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2022/08/fotter-resim.png
   https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png

   Bizimle iletişime geçin

   Hayatoğlu Nakliyat ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri almak için bültenimize abone olun.

    Copyright by Hayatoğlu Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır.

    Copyright by Hayatoğlu Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır.