Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma hizmetimiz ile Türkiye'nin her bölgesine Parça eşyanızı taşıyoruz.
https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/floater-red-stripes.png
parça eşya taşıma
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Parça eşya taşıma firması olarak birçok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Bu hizmeti kısaca tanımlayacak olursak; bazen eşyalarınızın hepsini taşımanızdan ziyade bir kısmını değişik yerlere götürme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Mesela evinizdeki bazı eşyaların yazlığınıza taşınması gerekebilir. İş yerinizdeki mobilyalardan bazılarının taşınması gerekebilir. Sadece bir adet buzdolabını ya da çamaşır makinesini bile farklı yerlere göndermek isteyebilirsiniz.

Az sayıdaki eşyalar kargo ile gönderilirse yüksek fiyatlarla karşılaşırsınız. Ama parsiyel taşımacılık hizmetinden faydalanırsanız daha az ücret ödeyerek eşya gönderimi yapabilirsiniz. Adet olarak az ama büyük eşyalar için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Hayatoğlu Nakliyat olarak uzun yılardan beri evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Parça eşyalarınızın taşınması konusunda da bize güvenebilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bu hizmette taşınacak olan eşyalarınız profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Ambalajları yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse; dolabınız sökülerek farklı bir yere götürülmesi gerekiyor. Ekibimiz hemen dolabı söker, ayrı ayrı ambalaj yapar. İstediğiniz yere götürerek ambalajı açar ve kurulumlarını yaparak size teslim eder. Evinizdeki beyaz eşyaları yazlığınıza ya da iş yerinize götürmek isterseniz yine parça eşya taşıma hizmetini bizlerden alabilirsiniz.

Farklı konularda da bizlerden hizmet alabilmeniz mümkündür. Ev taşımacılığı, hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Evinizde bulunan bütün eşyalar istediğiniz adrese götürülür ve tüm yerleşimleri yapılır. Ofis taşımacılığı hizmeti alarak iş yerinizdeki tüm eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni iş yerinize götürülmesini sağlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz şehir içinde ve şehirlerarasında devam etmektedir. Farklı mahalle ve semtlere taşınmak istiyorsanız şehir içi nakliye hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’de bulunan herhangi bir ile taşınmak isteyenler şehirler arası nakliyat hizmetini bizlerden kaliteli bir şekilde alabilir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Parsiyel taşımacılık hizmeti uygun fiyatlarla

Parça Eşya Nakliyat

Parça eşya nakliyat konusuna özen gösteren firmamızla görüşerek istediğiniz eşyaların taşınmasını sağlayabilirsiniz. Taşınması gereken eşyaların listesini bize vererek istediğiniz günde nakliye hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Ekibimiz ambalaj malzemeleri ve kamyonumuzla gelerek taşınacak eşyaları koruma altına almaktadır. Onlara zarar gelmeden taşınmasını sağlamaktadır. Eğer yüksek katlı binalarda oturuyorsanız asansörlü nakliyat hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Seyyar asansör yardımı ile büyük ebatlı olan eşyalar evinizden indirilmektedir. Pencere ya da balkon asansör kurulumu için yeterli olmaktadır. Eğer eşyalar yüksek katlı binalara çıkarılacaksa yine asansör yardımı alınmaktadır. Böylelikle hızlı ve kolay bir şekilde eşyaların taşınması mümkündür. Parça eşya nakliyat hizmetlerine ilgi oldukça fazladır. Çünkü insanlar az sayıda olan eşyalarını nasıl götürmesi gerektiği konusunda çözüm aramaktadır. Bizler sorunlara çözüm önerileri ile yaklaşmaktayız. Yüksek miktarlarda kargo ücreti ödemektense parsiyel taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Icons-Analytics-And-Investment
Parsiyel Taşımacılık
Parça eşyanızı istediğiniz bölgeye gönderebilirsiniz.
Icons-Analytics-And-Investment
Sigortalı Parsiyel Taşıma
Parça eşyalarınızı sigortalıyoruz. Nakliye esnasında güvence altına alıyoruz.
Business-Collection
Parça Eşya Taşımacılık
Parça eşya taşımacılık hizmetinde uygun fiyatlar ile hayatoğlu nakliyat hizmetinizde.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2022/08/parca-esya-tasima-araclari.png
Parsiyel Eşyalarınızı 1. sınıf araçlarla taşıyoruz

Parça Eşya Taşıma Araçlarımız

Firmamızın bünyesinde olan araçlar farklı büyüklüktedir. O yüzden az ya da çok eşya taşınması için gerekli olan kamyonlarımızı kullanmaktayız. İşinde uzman olan personellerle çalışmaktayız. Ekibimiz eşya paketleme, taşıma ve yerleştirme konularında deneyimlidir. Güler yüzlü bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Eğer bazı eşyalarınızın taşınması gerekiyorsa parça eşya taşıma hizmetimizden faydalanarak bu sorununuza çözüm getirebilirsiniz. Üstelik sizlere uygun fiyatlar da sunmaktayız. Aile bütçenizi zorlamadan nakliye hizmetini bizlerden talep edebilirsiniz.

Hayatoğlu Nakliyat farkıyla evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür. Her türlü taşınma durumunuzda bizlerden ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere gelen ekspertizimiz fiyatın belirlenmesini sağlamaktadır. Taşınmanız gereken zamanı sizler belirleyerek firmamızdan randevu alabilirsiniz. Nakliyat sözleşmesi ile yapılacak işlerin listelenmesini sağlayabilirsiniz. Tüm eşyalarınızın güvenliği için sigortalı taşımacılık hizmeti sizlere sunulur. Böylelikle eşyalarınıza sigorta yapılır. Güvenilir taşımacılığın adresi olarak bilinen firmamız taşınmanız için birçok çözüm önerilerini sizlere sunmaktadır.

Bu kadar müşterimiz yanılıyor olamaz

Parça Eşya Taşıma
Müşteri Yorumları

Parça eşya taşıma müşteri yorumlarını incelemenizde fayda var. Parsiyel taşımada kaliteli hizmet sunuyoruz ve müşterilerimizde düşüncelerini bizimle paylaşıyor.

Beyaz eşyalarımı taşıyan hayatoğluna teşekkür ederim. çok ilgili bir firma herkese tavsiye edebilirim.

Selin Kasapoğlu
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Parça eşya taşıma hizmetini aldım gayet memnun kaldım çok ilgili ve kibarlar teşekkür ederim herkese.

Onur Karahanlı
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Koltuk takımımı istanbuldan izmire taşıttım hiç bir sorun çıkmadı gayet ilgiliydiler çok teşekkürler.

Eda Yüksek
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

İşlerinde gayet başarılı bir firma çok teşekkür ederim kendilerine. tavsiye edebilirim herkese.

Mehmet Yalçınkaya
⭐⭐⭐⭐⭐
Hemen Teklif Alın

Parça Eşya Taşıma
Fiyat Teklifi Al

Parça eşya taşıma fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişim kurulacaktır.

  bt_bb_section_top_section_coverage_image
  https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png

  Bizimle iletişime geçin

  Hayatoğlu Nakliyat ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri almak için bültenimize abone olun.

   https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2022/08/fotter-resim.png
   https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png

   Bizimle iletişime geçin

   Hayatoğlu Nakliyat ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri almak için bültenimize abone olun.

    Copyright by Hayatoğlu Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır.

    Copyright by Hayatoğlu Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır.