HAYATOĞLU EŞYA DEPOLAMA

Eşya
Depolama

Eşya depolama hizmetimiz ile güvenlikli depolarımızda eşyalarınızı yıllık yada aylık ücretler ödeyerek depolayın.
https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/floater-red-stripes.png
eşya depolama
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Eşya depolama firmamız yıllardır alanında uzman ve profesyonel hizmet sunmaya devam eden firmalar arasında yer almaktadır. Ev eşyası, ofis eşyası ve öğrenci eşyası başta olmak üzere tüm depolama ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Eşya depolama hizmeti hassas ve dikkat edilmesi gereken hizmettir. Bizler yıllardır profesyonel ve kurumsal olarak müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Bu hizmet alanında birçok ödül almış firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız yıllar boyunca müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır ve çalışmaya devam etmektedir. Bizler için müşteri odaklı çalışmak ve müşteri güvenini sağlamak büyük önem arz etmektedir. Sizler güvenli şekilde eşyalarınızı firmamıza teslim edebilmemiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabalamaktayız.

Müşterilerimizin güvenli taşıma ve güvenli depolama yapabilmesi için kurumsal eşya depolama firması ile anlaşma sağlaması büyük önem taşımaktadır. Eşyalarınızın sigortalı ve güvenli kalması depolarımızda muhafaza edilmesi bizim için önemli sorumluluktur. Sizler Eşyalarınızın güvenliğini düşünmeden rahat şekilde yaşaya bilmeniz için bizler güvenle eşyalarınızı saklamaya ve korumaya devam etmekteyiz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Güvenlikli Eşya Depolama

Eşya Depolama
Firması

Eşya depolama firması olarak anadolu yakasında birçok bölgede merkezlerimiz mevcuttur. Merkezlerimizin hepsi 7:24 güvenlik kameraları ile izlenen ve her merkezimizin güvenlik amiri bulunan şubelerdir. Eşya depolama hizmeti hassas işlem gerektiren hizmettir. Kesinlikle depolama gerçekleştirmeden önce kurumsal profesyonel hizmet sunduğumuza emin olmanız gerekmektedir. Bizler güvenle kurumsal depolama hizmeti sunuyoruz. Bu konuda her müşterimize bilinçlendirmekteyiz. Eşyalarınız depolarımızda sigortalı olarak muhafaza edilmektedir.

Sigorta kapsamı şu şekildedir;

 • Herhangi yangında zarar gören eşyaları sigorta kapsar.
 • Deprem gibi olası bir durumda zarar gören eşyaları sigorta kapsamında karşılanır.
 • Depolarda su basma gibi durumlarda eşyanın tümünü sigorta kapsar.
 • Çalınma veya kaybolma durumunda bu sigorta ve firmaya ait mesuliyettir. Bu gibi durumları sigorta ve firma kendi arasında halleder müşteriye yansıtmadan.

Dünya hali yangın doğal afet deprem su basma gibi durumlarda eşyalar zarar gördüğü zaman sigorta tarafından bu eşyaların bedeli karşılanır veya aynısı temin edilir. Çalınma veya kaybolma durumunda ise kesinlikle mesuliyet firmamıza ait bulunmaktadır. Yıllardır çalınma veya kaybolma gibi durumlarla karşılaşmadık. Böyle olası durumda karşılaşmamak için her müşterime sigortalama yapmaktayız. Bizler müşterilerimizin depolardaki eşyalarına özenle bakmaktayız. Yukarıda bahsettiğimiz olası durumlarla karşılaşmamak için aldığımız önlemler vardır.

Icons-Analytics-And-Investment
Sigortalı Eşya Depolama
Eşya depolama hizmetimizde eşyalarınız sigortalanır ve güvence altına alınır.
Icons-Analytics-And-Investment
Kurumsal Eşya Depolama
Kurumsal eşya depolama hizmetlermiz ile sizlere kurumsallık sağlıyoruz.
Business-Collection
Parsiyel Depolama
Parsiyel depolama hizmeti alarak tek veya bir kısım olan eşyalarınızı depoluyabilirsiniz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Ev Eşyanızı Rahatlıkla Depolayın

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama hizmetimiz müşterimize sunduğumuz en önemli hizmetlerimizden biridir. Ve genellikle yaptığımız işlemlerdendir. Depolama yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken birçok etken bulunmaktadır.

Sizlere öncelikle  bu etkenlerden bahsedeceğiz;

 • Kurumsal eşya depolama firması ile anlaşma sağlamak.
 • Depoları yerinde ziyaret etmek.
 • Depolama hizmeti yapılmadan önce expertiz yapılması.
 • Sigorta bedelinin ne kadar olacağını konuşmak.
 • Eşyaları depolama yapıldıktan sonra ne şekilde görebileceğiniz.

Öncelikle depolama yapmadan önce yapılan en büyük hatalardan biri kurumsal bir firma ile anlaşma sağlamamak. Kurumsal depolama firması ile anlaşma sağlanmadığı takdirde eşyalarınız güvenli ve sigortalı şekilde muhafaza edilmez. Bizler müşterilerimizin eşyalarını sigortalı ve güvenli depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Kurumsal firma olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Kurumsal veya alelade firmalar ile depolama işlemi gerçekleştiriyorsanız kesinlikle depoları yerinde ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Aksi taktirde eşyalarınız ne şekilde depolanıyor görmenizi tavsiye ediyoruz.

Depolama firması ile anlaşma sağlamadan önce kesinlikle ekspertiz hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Ekspertiz hizmeti ile birlikte firmaya güven sağlamış olabilirsiniz. Anlaşma sağlanmadan önce gelen ekspertiz şefinden gerekli belgeleri isteyebilirsiniz veya görebilirsiniz.

Sigortalama bedeli ekspertiz hizmeti ile ortaya çıkar. Telefon veya fotoğraf yoluyla belirlenmez. Kesinlikle eksper şefinin eşyaları gelip görmesi ve ne şekilde muhafaza edeceğini ne şekilde sigortalama yapılacağını sizlere aktarması gerekmektedir.

Eşyalarınızı randevu aldığınız takdirde görebilirsiniz. Birçok müşterilerimizin eşyaları mevcut olduğu için elini kolunu sallayan firmamıza giriş sağlayamaz. Müşterilerimiz depo amirimiz ile görüşme sağladıktan sonra depolarımıza gelip eşyalarını görebilirler. Ev eşyası depolama oldukça özen gösterilen hizmettir. Sağlıklı ve düzgün depolama hizmeti almak için kurumsal bir firmayla anlaşma sağlaması gerekir.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
0123456789001234567890+

Depolama Merkezi

Eşya depolama merkezlerimizde eşyalarınız muhafa ediliyor.
0123456789001234567890+

Personel Sayısı

Eşya depolama firması olarak sigortalı çalışan ekiplerimiz ile çalışıyoruz.
0123456789001234567890+

Sigortalı Depolama

Ev eşyası depolamada 10 dan fazla sigorta şirketi ile beraber çalışmaktayız.
%0123456789001234567890

Memnuniyet

Müşterilerimizin yüzde 99'u verdiğimiz hizmetten memnun kalmıstır.
parça eşya depolama
Parça Eşyalarınızı Depoluyoruz

Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama firmamız birçok alanda hizmet sunmaktadır. Bizler müşteri odaklı müşterilerimizin daha çok isteklerine göre hizmet verilen firmalar arasında yer almaktayız. Bizler için müşteri memnuniyeti müşteri güveni çok büyük önem sağlamaktadır. Parça eşya depolama müşterilerimizin Büyük bir evden küçük bir eve geçtiği zaman eve sığmayan eşyalarını depolarımızdan muhafaza etmekteyiz.

Bu durum sadece eve sığmayan ürünler olarak göze alınmamalı. Bizler müşterimizin eşyasını parça veya evin tamamı şeklinde depolama yapan firmayız. Firmamız misyon ve vizyon konusunda sayılan bilinen ve tanınan firmaların arasında yer alır. Bizler Türkiye’de açılan ilk kurumsal firma olarak birçok alanda hizmet sunmaya devam ediyoruz. Belirttiğim gibi bizler daha çok müşteri odaklı çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerin güvenli profesyonel bir hizmet almaları bizler için büyük önem arz etmektedir.

Anahtarınız sizde istediğiniz zaman eşyanızı görün

Oda Sistemli
Eşya Depolama

Oda sistemli eşya depolama hizmetimizde ise müşterilerimizin eşyalarını o da sistemli bir şekilde muhafaza etmek.

Oda sistemli eşya depolama hizmetimiz şu şekilde gerçekleştirmektedir;

 • Expertiz yapılır.
 • Hangi odada ne kadar süreyle kalacağı belirlenir.
 • Sigortalama bedeli hesaplanır.
 • Müşterimiz dilediği zaman eşyasını görebilir.
 • Odanın yedek anahtarı depo amiri ve müşteride tek bulunur.

Öncelikle eşyayı depolamadan önce müşterimiz firmamızın çağrı merkezi ile görüşme sağlayıp eksper hizmeti alır. Bu hizmetle birlikte gelen ekspertiz şefi müşterimize eşyalarının ne şekilde depolama yapılacağı ve ne şekilde muhafaza edileceği görüşülür. Bizler eşyaları depolamadan önce ambalaj sistemine iki katına çıkarmaktayız. Yani depoda kalan eşyalar çift taraflı ambalaj sistemi dediğimiz sistem ile muhafaza edilir. Bu sistem sayesinde herhangi bir zarar durumunda eşya hasar almaz.

Gelen eksper şefi müşterimize oda sistemli kalacak ise bu hizmetinizi detaylı bir şekilde anlatır daha sonra depoda kalacak eşyaların sigortalama bedeli çıkartılır bu bedel firmamız tarafından karşılanmaktadır. Müşterilerimiz dilediği zaman eşyasını randevulu şekilde gelip görebilir veya depolama yapılmadan önce eşyaları ne şekilde muhafaza ettiğimizi inceleyebilir. Eşyalar o da sistemli bir şekilde depolanacak ise odanın yedek anahtarı müşterilerimize verilir Diğer yedek anahtar ise depo amirinde kalır.  Müşterimizden mi defa amirimizden başka hiçbir kimse müşterilerimizin eşyalarını inceleyemez ve odasına giremez.

Müşterilerimiz dilediği zaman oda sistemli depolamalardan ürünlerini çıkartabilirler. Bu ürünler sadece müşteri arzusu ile Taşıyıcı firma yani bizler tarafından çıkartılabilir. Dilediği lokasyona götürülür ve kurum işlemleri gerçekleştirilir. Sizlerde depolama yapmadan önce kesinlikle kurumsal ve sigortalı bir firmayla anlaşma sağlamanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde eşyaların başına herhangi bir zarar geldiği zaman bunu korsan firma karşılamaz ve müşterimiz her zaman mağdur durumda yarılır. Bizler kurumsal firma olarak sizlerin hiçbir zaman mağdur durumda kalmasını istemeyiz. Bu sebeple her zaman müşterilerimizi bilinçlendirme konusunda makaleler yazmaya devam etmekteyiz. Güzel taşınmak tamamen sizin tercihiniz.

Kötü taşınmak ise yine sizin tercihiniz. Eşyaların manevi maddi değerleri olabilir ve bu değerlere sahip çıkmak için kurumsal bir firma ile anlaşma sağlamanızı ve kurumsal bir firma ile taşınmanızı her müşterimize tavsiye ederiz. Bizler haftada 7 gün 24 saati boyunca güvenli ve profesyonel hizmet sunmaya devam edeceğiz. Sizlerde güvenle taşınmak için çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Bu kadar müşterimiz yanılıyor olamaz

Eşya Depolama
Müşteri Yorumları

Eşya depolama müşteri yorumlarını incelemenizde fayda var. Ev eşyası depolamada kaliteli hizmet sunuyoruz ve müşterilerimizde düşüncelerini bizimle paylaşıyor.

Çok güvenilir bir firma eşyalarımı depolamak için tercih ettim ve cok memnunum. Herşey için teşekkürler.

Melek Bozkurt
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Eşya depolama hizmeti için kendileri ile anlaştım çok memnun kaldım. 2 yıldır depolama hizmetimi sağlıyorlar teşekkürler.

Batuhan Ünal
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Evimdeki bazı fazlalık parça eşyalarımı depolamak için hayatoğlu ile anlaştım çok memnun kaldık teşekkür ederim kendilerine.

Selin Dağdelen
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Hayatoğlu nakliyat firmasından eşya depolama hizmeti aldım. Uzun süredir bu firmayı kullanıyorum Çok teşekkür ederim.

Mert Yıldız
⭐⭐⭐⭐⭐
Hemen Teklif Alın

Eşya Depolama
Fiyat Teklifi Al

Eşya Depolama fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişim kurulacaktır.

  bt_bb_section_top_section_coverage_image
  https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png

  Bizimle iletişime geçin

  Hayatoğlu Nakliyat ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri almak için bültenimize abone olun.

   https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2022/08/fotter-resim.png
   https://www.hayatoglunakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png

   Bizimle iletişime geçin

   Hayatoğlu Nakliyat ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri almak için bültenimize abone olun.

    Copyright by Hayatoğlu Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır.

    Copyright by Hayatoğlu Nakliyat. Tüm Hakları Saklıdır.