Çağrı Merkezi : 444 0 723 info@hayatoglunakliyat.com.tr

Yorumlar

Yorumlar

Nurullah Demirci
Allah razı olsun. İstanbul anadolu'dan avrupa yakasına tüm evimiz taşıyan Hayatoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Söz verdikleri saatte gelip söz verdikleri saatte teslim ettiler. Çok hızlı ve profesyonel bir firmadır. Eğer siz de nakliyat istiyorsanız Hayatoğlunu tercih edin diyorum.

Ezgi Güler
Profesyonel ve hızlı bir nakliyat şirketi. Tüm ihtiyaçlarımızı eksiksiz karşıladılar. Tavsiye ederim.

Osman Tornacı
nakliyat işinde 10 numara hizmet. Sağolun kardeşlerim, sorunsuz sayenizde taşındık. Nakliyat isteyen herkes Hayatoğlu Nakliyat ile çalışmalıdır. Teşekkür

İlker Ballıoğlu
Konya'daki evimizi İstanbul'a taşıdık hayatoğlu ile. Asansörümüz arızalandı, hiç şikayet etmeden tüm mobilyalarımızı merdivenlerde indirerek araca yüklediler. Bu kadar anlayışlı bir tepki beklemiyorduk. Çok memnun kaldık yine taşınsak yine sizi seçeriz. Teşekkür ederiz.

Mustafa Turan
Eşyalarımızı istanbuldan ankaraya taşıdılar. çok güleryüzlü ve profesyonel arkadaşlar. Allah razı olsun

Esin Cantürk
Çok memnun kaldık. İyi ambalajlama yapıyorlar evimizdeki küçük büyük bütün eşyaları teker teker ambalajladılar, düzenli ve dikkatliler. Tüm herkese tavsiye edebilirim.

Aynur Okudan
Daha önce taşınmıştık ama Hayatoğlu'nun profesyonelliği hiçbir nakliyat şirketi ile kıyaslanamaz. Eşyalarımız kusursuz bir şekilde teslim edildi. Sigortalı olarak çalışan bir firma. Gerçekten sektör için iyi bir örnek. Çekinmeden onlarla çalışmanızı tavsiye derim.

Barış Arduç
Hayatoğlu Nakliyat firması ile taşındım kendisinden son derece memnun kaldım herkeze tavsiye ederim ben böyle bir taşınma görmedim 2 günlük bir taşımaydı 2 gün boyunca dinç bir ekiple taşıdılar. HAYATOĞLU Nakliyat Ailesine çok Teşekkür ederim

Hüseyin
Hayatoğlu Nakliyat'la evimi taşıdım gelen arkadaşlar saygılı ve çok titiz bir taşıma yaptılar bu konuda her keze Hayatoğlu Nakliyatı tavsiye ederim. Oturduğum apartman 13 Kat daydı dışar dan asansör kurdular ben bu sistemi hiç görmemiştim Hayatoğlu Nakliyat Ailesine Çok Teşekürler.

1

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Yukarı