Çağrı Merkezi : 444 0 723 info@hayatoglunakliyat.com.tr

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

 Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat taşınmanız,da kolaylık veren bir nakliye şirketi en çok istemek ve yapmak isteyeceğiniz bir firma taşınmada kolaylık sağlıyan ve sağlamaktan gurur duyan bir firma her zaman kolaylıklı bir taşımacılık isteyen ve bizim gibi firma aramak isteyenlerin %90 bulamıyan kişiler sizlere yardımcı olmak için buralarda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Asansörlü nakliyat bu kadar kolay olmamıştı taşınmanın derdi çok büyük her kez taşınmak sizlere sıra gelince sizde memnun kalacaksınız. İstanbul ve tüm semt,de asansörlü hizmet veren bir firmadır çok klasik ve yaşam tarzına uygun çalışanları ile sizteme devam ve yenilik ekleyen bir firma yöndemi salık ve insan açısından süper bir planlı taşımaya sahip ve garantili taşıma sunar. Asansörlü nakliyat sizlere ve yeni ev ve adrese teslim edilirken kesinlikle teleskop asansörün hiç bir binaya zararı olmayan binada bütün apartman sakinlerine yararıda olup oda bu taşınmadan memnun kalım sizlerden tavsiye alıp biz dönerek çok kaliteli hizmeten memnun kalıyorlar.

Bu Başarının Altında Köklü Bir Tarih Var...

Yıllar önce bu uzun yolun başında ülkemize ve insanımıza hizmet için yola çıkarken Hayatoğlu nakliya'ın elinde sınırsız çalışma azmi ve geleceğe yönelik umutlar vardı.Hayatoğlu Asansörlü Nakliyat 1953 yıllın'da .İstanbul'da kuruldu süre gelen yıllar içinde. Hayatoğlu "Evden Eve Nakliyat" 

Kavramını Türk milleti ile tanıştırdı Kısa bir süre içerisinde bireysel ve kurumsal müşterilerin ilk tercihi oldu. Yıllar içerisinde nitelikli persönel ve modern taşıma araçları sayısı önemli rakamlara ulaştı

Sadece eşya değil; tüketicilkerin hatıralarını, heyecanlarını mutluluklarını ve umutlarınıda özel yaşama gösterdiği hassasiyet ile uzun yıllar taşıdı kalitesi uzmanlığı ve AB standarlarındaki hizmet anlayışı bir çok kuruluş ve sertifikasyon kurumu tarafından onaylandı

Hayatoğlu Nakliyat yazılı ve görsel medyada kalitesi ve girişimcilik başarısı hakkında önemli haber ve makaleler yayımladı.

Yukarı