Çağrı Merkezi : 444 0 723 info@hayatoglunakliyat.com.tr

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Hayatoğlu Nakliyat yıllardır Türkiye'nin dörtbir yanına askılı tekstil taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Firmaların e kobilerin tercih ettiği tekstil taşıma firması olarak daima kalitemizle ön plana çıkarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına kulak vererek, en iyi nakliyat çözümleri sunuyoruz. Bir nakliyat firması askılı tekstil taşıma hizmeti sunarken gerek  çalıştırdığı personelleri ve gerek nakliyat ekipmanları, nakliye aracına kadar tam teçhizatlı olarak bu domanıma sahip olması gerekmektedir. Çünkü bu domanıma sahip olmayan bir nakliyat firması hiç bir zaman üst düzey müşteri memnuniyeti ön planda bir nakliye hizmeti sunamayacaktır. Tekstil taşıma için tüm araçlara ve gereçlere sahip olan firmamız, size bu konudaki en profesyonel ve çözüm odaklı hizmeti sunacaktır.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI -  EŞYA AMBALAJLAMA

Askılı Tekstil Taşımacılığı çalışmalarımıza özel eşya ambalajlama hizmetleri sunmaktayız. Tekstil ürünlerine göre kutu ebatlarımız ve ambalajlama malzemelerimiz mevcuttur. TÜm testil eşya ve ürünleriniz sorunsuzca yeni adreslerine teslim edilir.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI -  ZAMANINDA TESLİMAT

Yılların vermiş olduğu testil taşımadaki tecrübemiz ile tüm tekstil eşyalarınız herhangi bir zarara uğramadan sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine teslim edilir. 7 gün 24 saat destek alabileceğiniz firmamızdan askıl tekstil ile iligli tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI -  ŞEHİRLER ARASI TAŞINMASI

Hayatoğlu nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığı ihtiyacına çözüm ürettiği müşterileri için şehiriçinde Askılı Tekstil Taşımacılığı hizmeti sunmasının yanı sıra şehirlerarası Askılı Tekstil Taşımacılığı çalışmaları ile de destek sunmaktadır. İstanbul dışına çıkışlı şehirler arası Askılı Tekstil Taşımacılığı ihtiyaçlarınızdada sizlere hizmet sunmaktayız. 

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI -  SİGORTALI NAKLİYAT

Hayatoğlu nakliyat çalışmalarımız Askılı Tekstil Taşımacılığı hizmetlerinde sigortalı olarak sunulmaktadır. Sigortalı olarak taşınan tekstil eşyalarınız ve tekstil ürünleriniz sorun yaşamadan en güvenilir şekilde yeni adresinize teslim edilmektedir. Nakliyat sigortalarımız geniş kapsamlı poliçeden oluşmaktadır.  Taşınma öncesinde ve sonrasında sigortalı takstil taşıma çalışmamaız sayesinde tekstil eşyalarınız en sağlıklı ve emin ellerde taşınmaktadır. 

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI -  UZMAN NAKLİYAT PERSONELİ

Askılı Tekstil Taşımacılığı çalışmalarımızda, eşyalarınızı taşıması için yönlendireceğimiz personellerimiz tekstil taşıma alanında uzman ve taşıma işleminde kendini geliştirmiş nakliyat personellerimizden oluşmaktadır. Deneyimsiz nakliyat elemanımız buunmaktadır. Personellerimiz güler yüzlü dürüst çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Nakliyat çalışması hizmeti sunarken büyük özveri ile çalışmaktadırlar.

 

 

 

Yukarı